Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Класификация на потребителите според системиния администратор: - начинаещ - напреднал - опитен - маймуна с граната
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи! За какво мислиш сега? - За нищо особено... - Мисли за мен тогава!! - Това и правя!
Семейни
04.10.2017
4,406 прегледа
Следващ →
Още вицове
Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост!
Петрова заминава на лечение и оставя навсякъде бележки с указания за съпруга си. На една от тях се чете: “Защо обличаш този костюм? Къде ще ходиш, идиот такъв!”
- Капитане, капитане! - Какво си се развикал бе? - Котвата изплува! - Хм... Не ще да е на хубаво тая работа!
- Кога си бил най-щастлив в живота си? - Когато в моята колекция от пет хиляди бутилки случайно намерих и едно пълно шише с коняк!
- Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? - Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави.