Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи! За какво мислиш сега? - За нищо особено... - Мисли за мен тогава!! - Това и правя!
Семейни 4,406 прегледа
Следващ →

Още вицове

Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост! Петрова заминава на лечение и оставя навсякъде бележки с указания за съпруга си. На една от тях се чете: “Защо обличаш този костюм? Къде ще ходиш, идиот такъв!” - Капитане, капитане! - Какво си се развикал бе? - Котвата изплува! - Хм... Не ще да е на хубаво тая работа! - Кога си бил най-щастлив в живота си? - Когато в моята колекция от пет хиляди бутилки случайно намерих и едно пълно шише с коняк! - Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? - Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави.