Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учителка от Търговската гимназия: - Деяне, ела да те опъна на дъската!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
Из дневник на програмист: понеделник: Днес инсталирах Windows’95. Иска ми се да умра... вторник: Днес upgrade-вах W95 до Windows’98. Да бях умрял вчера...
Интернет и PC
04.10.2017
14,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Туристи на рецепцията в хотел: “В брошурата пишеше: “Няма фризьор в хотела”. Ние сме фризьори, дали не може все пак да ни настаните тук?”
Жена към мъжа си: - Във вестника пише, че учените са открили метод, който удължава живота на човека до 150 години. - Супер, ако бях ерген, задължително бих се възползвал.
Габровец телефонирал на приятел. - Свободен ли си днес? - Да. - Утре на обяд? - Свободен съм. - А в други ден? - Не, защо питаш? - Исках да те поканя на обяд.
Влиза един мъж в автобус на градския транспорт, продупчва си две билетчета и с охота сяда до възрастна дама.... Бабичката с интерес проследява всичките му движения и с пенсионерската си любопитност му задава следния въпрос: - Прощавайте, защо си продупчихте две билетчета? - Как защо, ами ако загубя едното, да ми остане другото. Бабето отново му задава въпрос, с цел да го провокира. - Ха, ами ако загубите и другото? - Не се притеснявайте аз съм с карта. Бабето пак продължило да досажда: - Ха-ха, ами ако загубите и картата! - Вижте какво госпожо, аз съм полицай и пътувам беплатно!
Нашенец отишъл на гурбет в Африка и там хванал някаква странна болест, от която пикаел като лейка. Отишъл на доктор: - О, това е неизлечима африканска болест, но ще ви дам адреса на един мой причятел флейтист... - ??? - Той ще ви покаже как да запушвате дупките,така че да не се опикавате...