Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама мъже се срещнали в рая: - Ти защо си тук - пита единият? - Ами умрях от студ, а ти? - Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях. - А в хладилника провери ли? - Не, не съм. - Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи.
Разни 3,511 прегледа
Следващ →

Още вицове