Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа? - Отпусни се, днес е неделя! - Днес е понеделник! - Отпусни се, днес е понеделник!
Професионални 6,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияници си говорят в кръчма: — Дали през 21 век компютъра ще замести вестника? — Не. — Защо? — С компютър муха можеш ли да убиеш?! Терорист в самолета вади пистолет, насочва го към пилота и казва: – Карай за Париж! Пилотът го поглежда и казва: — Отзад има една бабичка с бомба в скута. Тя е за Виена. Виж, разберете се двамата… Гинеколог след тежък работен ден,пътува в автобуса, а срещу него бабичка разказва нещо на жената до нея и се хили, с беззъбата си уста.Докторът не издържал и казал: -Бабе,не се усмихвай моля те,че ми напомняш за работата. В графата "членове на семейството" написа:"освен мен, останалите са жени". Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата. - Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка... - За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...