Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Възрастен господин пътувал във влака. Когато влязъл кондукторът, той започнал припряно да бърка по джобовете си. - Успокойте се - рекъл кондукторът. - Вие пътувате често с тоя влак, вече се познаваме и аз ви вярвам, че имате билет. - О, не, господине, трябва да намеря на всяка цена билета си, защото на него пише докъде ще пътувам...
Други 2,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците! Пешо решил да се хвърля с парашут. Отишъл в базата и там започнали да му дават инструкции: - Значи, като се издигне самолета на 3000м височина - скачаш. После броиш до 10 и натискаш бутончето за отваряне на парашута. Ако не се отвори, броиш до 7 и натискаш резервния бутон. Когато се приземиш, долу ще те чака една джипка, която ще те върне обратно в базата. Качил се Пешо, дошло време да скача. Скочил той, броил до 10, натиснал бутона - парашута не се отворил. Броил пак до 7, натиснал резервния бутон - парашута пак не се отворил. Тогава си казал на глас: - Е сега, ако и джипката не дойде, ебати организацията! По последни данни в НДСВ са решили да направят поредна промяна в името на партията си.Очаква се тя да се нарича: НДСВ-РЕПУБЛИКАНЦИ Политическото ръководство на БСП се е събрало да обсъди новата ситуация.След дълго разискване,единодушно е било прието,че за да съвпаднат названието и,и традиционното и поведение,партията вече ще се казва: БСП-ДЯСНОНАСОЧЕНА,ЦЕНТРОГЛЕДА ЛЕВИЦА Като чули новината,от ДПС и те решили да си коригират названието: ДПС-ЕВРОПЕЙСКОТО ЛИЦЕ НА АНАДОЛА В магазина: - Ще се намери ли хубав костюм като за мен? - Например като моя? - пита продавачът. - Не, по-чист. Двама приятели седнали в едно кафене. На отсрещната маса една мадама седнала и си разкрачила краката. Между тях се виждало нещо черно. Единият от приятелите казал: -Това са и космите-тя е без гащи! Другият: -Не е вярно-това са и гащите! -и завързали спор. Спорили, спорили, накрая дошъл сервитьора при тях и те му казали: -Виж сега, с моя приятел спорим. Оная мадама там се е разкрачила и между краката и се вижда нещо черно. Аз викам, че са космите и, пък той вика , че са гащите и. Ето ти десет лева, иди до нея, изпусни нарочно менюто и погледни , за да ни кажеш. Келнера взел десетте лева и направил каквото му казали. Върнал се при тях и те го питат: -Е, кажи сега -космите ли са или гащите? -Момчета, момчета, и двамата не сте познали. -Тогава какво е? -Мухи, момчета, мухи! ! !