Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Къде са чистачките на колата, скъпа? - Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
Разни 2,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща ми винаги казваше "Никога не прави нещо, за което може после да съжаляваш." Мисля, че това е много добър съвет, затова си го татуирах на челото. Едно малко комарче попитало майка си : - Мамо, мамо, кога пак ще летим. - Защо? - попитала го тя. - Защото съм страшно добър. Знаеш ли вчера колко много ми ръкопляскаха ?! - Скъпи, когато се оженим, ще споделям с теб всички твои проблеми и тревоги. - Но, мила, аз нямам никакви проблеми и тревоги. - Казвам ти - когато се оженим. Госпожа-другарката дала за домашно на учениците си да измислят три изречения с много чуство. В къщи Иванчо попитал майка си: - Мамо, кажи ми три изречения с много чувство! - а тя се троснала: - Не стига, че ти пера мръсните гащи, ами ме караш да ти измислям изречения! Иванчо го запомнил. Питал малкото си братче: - Ей, братле, к`о гледаш? - а то казало: - Тарзан по бели гащи. Накрая той питал баща си, а той отвърнал: - Винчета, болчета, гайки. На другия ден Иванчо отишъл на училище. Госпожата го вдигнала да си прочете изреченията, а Иванчо казал: - Не стига, че ти пера мръсните гащи, ами ме караш да ти измислям изречения! Госпожата го завела при директора. Той го питал: - А бе, Иванчо, какво има в твоя мозък? - а той отвърнал: - Винчета, болчета, гайки. Директора се възмутил: - Ей, момченце, знаеш ли кой съм аз? Иванчо го погледнал невинно и отвърнал: - Тарзан по бели гащи. В болницата. Доктор към пациент: - Пригответе се за най-лошото! - Ще умра ли докторе? - Не, но Ви изписвам лекарство, което не се изплаща от Здравната каса.