Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: - Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: - Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? - Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете... - А мислиш ли, че шарана помни?
Семейни 6,725 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как казват на боксьор в костюм на Армани? - "Моля обвиняемият да стане..." Поканили млад пианист (отличник, лауреат, дипломант и прочие) да запише концерт на Рахманинов за пиано. Отива той в студиото, ужасно развълнуван разбира се. Задушава се от притеснение. Посреща го стар и опитен звукооператор, които сигурно е правил записи на самия Рахманинова. Сипал му чайче, завел го в студиото при пианото, успокоил го по бащински. Влязъл в кабинката си и казал в слушалките на младежа: - Изсвирете ми гамата фа-мажор, моля. Пианистът я изсвирил. - И си-минор, ако не ви затруднява. Изсвирил и нея. А старецът мълчи, тананика си нещо, движи плъзгачите, щрака с мишката нещо по монитора... - Извинете, а кога да свиря концерта на Рахманинов? - Ох! Ти още ли си тук? Отивай си, я после ще го наредя на компютъра. С който посрещаш Нова година, с него ще се напиеш! Немец е в България. След някой ден започнал, като се запознава с българи да им оглежда ръцете. Попитали го защо прави така, а той: - Като ви гледам какви пътища сте си направили, си мисля, че нещо трябва да не ви е наред с ръцете. - Какво правиш в работата си? - Работя. - На работа всички работят. Какво точно правиш? - Спя! - ??? - Аз съм охрана. Отива генералът в една военна болница на проверка. В първата стая са настанени трима болни. Генералът пита първия: - От какво си болен? - Трипер, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При втория: - От какво си болен? - Сифилис, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, г-н Генерал. При третия: - От какво си болен? - Сливици, г-н Генерал. - С какво те лекуват? - Тампон с йод, г-н Генерал. - Доволен ли си от лечението? - Тъй вярно, но може ли само една молба, г-н Генерал, моля да съм първи на тампона!