Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж влиза в аптека и пита аптекаря: - Абе имаш ли от онея релефните презервативи за по-силно усещане? - Да, разбира се, че имаме - казал аптекаря. - Добре дай ми един. Не, знаеш ли какво, я ми дай още един щото днеска на вечерята ще дойде целия и род и реших да изчукам и сестра и. Не, не, чакай, дай ми направо 3 презерватива щото и майка и е яка и не е за изпускане. - Както желаете господине. На вечерята мъжът не хапнал нищо. - Какво има скъпи, защо не ядеш нищо. - пиатла жената - Храната не ти харесва? - Не скъпа, харесва ми, но защо не ми каза по-рано, че баща ти е аптекар.
Други 5,281 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви чукча по перона и си удря главата във всеки вагон. Спира до него полицай и го пита: - Ей, чукча какво правиш? - Търся мекия вагон. Тъмна нощ, гола пустош, малка дървена къща, а в нея млада жена ражда. Лекарят едва е пристигнал, и се залавя за работа, като нарочва съпруга да държи фенерчр, защото, естествено, ток няма. Изродено е първото бебе, а докторът казва тревожно на мъжа: - Задръжте още малко така, има още едно. Изродено е и второто бебе, а лекарят отново казва: - Подръжте още малко това фенерче, ще имам още работа. Изродено е и третото бебе, но, о, чудо, има и четвърто. Накрая мъжът не издържал, тупнал лекаря по рамото и го попитал притесено: - Сигурен ли сте,че светлината не ги привлича??? Пациент се оплаква на лекар от лош сън. Докторът: - Днес си легнете по-рано, успокойте своето дишане, отпуснете си, представете си, че се намирате на брега на океана, заслушайте се в шума на вълните. Това е автотренинг, сънят ви ще се подобри. На другия ден пациента пак се появява със сенки под очите. - Докторе, не помага! - Направихте ли това, което ви казах? - Да! - Точно както ви бях казал? - Абсолютно! - И какво стана, че не можахте да спите? - Ами тези девойки, които бягаха по плажа, по монокини... След секс, мацката пита: - Ти нали сложи гумичка? Младежът отговаря: - Спокойно… СПИН-а ще убие бебето! Човек прекарва 1/3 от живота си в леглото. Останлите 2/3 минават в опити да вкара още някой в това легло.