Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Постоянно ми се налага да се бия за женската чест! — Защо така? — Без бой не ми се дават.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Четирима старци се срещат и единият казва: - Момчета, днес бабата я няма! Искате ли да се съберем като едно време? Вторият казал: - Хайде! Аз ще донеса пиене! Третият: - Аз ще доведа мадами! Четвъртият: - А аз ще отида за ебачи!
Разни
03.10.2017
2,199 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж влиза в една банка да се консултира: - Желая да започна малък бизнес. Какво трябва да направя ? - Купете си едър бизнес и малко почакайте. - Отговорил консултанта.
Когато оперните певици правят секс, ушите си запушва целия квартал.
Бойко Борисов отишъл да види строежа на Дунав мост 2, не че го интересува, моста не е магистрала, но му казали, че един телевизионен екип бил тръгнал натам за репортаж, а може ли да има камера, а да го няма Бойко Борисов. След като се поснимал малко, Бойко Борисов попитал: - Къде е тука най-якия архитект? Началникът на обекта някакси разбрал, че него търсят и чинно застанал пред премиера. Бойко попитал: - Как върви работата? Чух, че имало проблем, нещо се разминавали плочите... - Ами добре, господин премиер. Верно има малко отклонение, ама е в рамниките на метър-два. Ама иначе напредваме, строим ние от нашата страна, румънците от тяхната и ако е рекъл Господ, до два месеца ще се срещнат двата екипа и ще имаме мост. Бойко попитал: - А ако не е рекъл Господ? - Ако не е рекъл, ще имаме два моста!
- Скъпа, искам да изкарам тази отпуска, както преди 20 години. - Но ние сме женени само 19. - Именно!
95-годишен дядка (богат, естествено), се жени за 25-годишна мадама. Мадамата си прави сметка: “прежалвам се да се оженим, той сигурно отдавна е забравил как се прави секс, а и не може, натискам го първата брачна нощ - инфаркт, отървавам се от него, и гушвам парите”. Женят се. Първа брачна нощ. Мадамата поляга очакващо в леглото. Дядката се появява - на огромния си член е надянал дебел гумен презерватив, запушил е носа си със щипки, а в ушите си е сложил тампони. - Какви са тия работи? - пита младоженката с тревога. - Две неща мразя на тоя свят - отговаря младоженеца - женски викове и миризма на изгоряла гума.