Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Ганио българина, Бай Ганио турчина и Бай Ганио американеца били на един небостъргач, и не можели да слезнат. Решили да се самооубият. Турчинът: - В името на хубавите ни турски жени аз ще се хвърля! - хвърлил се и умрял. Американецът: - В името на Статоята на Свободата аз ще се хвърля! - хвърлил се и умрял. Българинът: - В името на автомонтьора аз ще сляза с асансьора!
Разни 2,478 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама приятели. - Чух, че пак си се оженил! - Да, за Кети. - Но това е сестрата на бившата ти жена! - Да, просто съм свикнал с тъщата. - На жена ми не й харесва, че хъркам... - От какво искате да се отървете - от хъркането или от жената? Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по - добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е педесет на педесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по - лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон! Светът е оцелял защото се е смял. - Как труда се е отразил на маймуната? - Оплешивяла е!