Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Старшината крещи пред ротата: - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Мълчание. - Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? Ротата пак мълчи. - За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска? - Аз... - плахо пристъпва напред един войник. - Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.
Пиянски 3,491 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви Иванчо с баща си покрай училището. - Сине, в това училище ли учиш? - Да. - Преди двадесет години аз също тук съм учил. - Сега разборам, какво е имал предвид директора, когато каза, че такъв идиот в училището двадесет години не бил виждал. Младият Манго свири на цигулка в подлеза на Университета. Пред него спира минувач, впечатлен от музикалната му дарба: - Ама ти си гений бе, ти си виртуоз - истински Паганини! Роден маестро! Манго го погледнал учудено и казал: - А ти па си мноо убаф! 10 ценни съвета: 1. Човек се ражда уморен и живее, за да си почине. 2. Обичай кревата като самия себе си. 3. Денем почивай, за да можеш нощем да се наспиш. 4. Не работи - работата убива. 5. Ако видиш някой да си почива - помогни му. 6. Работи по-малко, отколкото можеш, а онова, което можеш, отстъпи на друг. 7. Спасението е в хладната сянка - от почивка никой не е умрял. 8. Работата носи само болести - недей умира млад. 9. Когато случайно ти се прииска да поработиш, седни и почакай. Ще ти мине. 10. Ако видиш някъде да ядат - приближи се. Ако видиш, че работят - тръгни си, да не пречиш. В Съветския съюз, веднага след войната учителката пита учениците какво са правили през войната, как са помагали на армията. - Маша, ти какво прави? - Аз шиех торбички и ги пращах на бойците на фронта. - Браво, Маша! Ами ти, Петя, какво прави? - Аз помагах да се копаят окопи. - Браво, Петя! Много добре. А ти, Володя, какво прави? - Аз бях на фронтовата линия и носех снаряди. - Браво...! Та ти си направо герой! Сигурно и войниците много са те хвалели. Какво ти казваха? - Gut, Voldemar, gut! Треньор по футбол говори на възпитаниците си: - От днес спирам да ви чета теория. - Защо бре, тренер? - Защото прекалено дълго мислите пред вратата!