Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Няма глобално затопляне. Просто на Чък Норис му е станало хладно и е засилил слънцето.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Разговор между баща и син: - Защо са ти зачервени очите? - Пуших трева... - Лъжеш... Пак си ревал, пе*ал малък!
Семейни
04.10.2017
3,702 прегледа
Следващ →
Още вицове
В демократична Англия един английски комунист, който скоро се бил оженил, казал на жена си: - Скъпа, ще отида до клуба на АКП да поиграем придж с другарите. Съпругата се учудила: - Скъпи, каква е тази игра "придж", аз съм чувала само за "бридж". - О, не, скъпа. – отвърнал комунистът. – Бриджът е съвсем различна игра, а приджът е нещо друго. - Обясни ми, моля те. – помолила съпругата. - Разбира се, много е просто! – откликнал комунистът. – При бриджа лордовете обявяват, лакеите разиграват и накрая лордовете печелят. А при приджа е съвсем различно – народът гласува, комунистите го разиграват и накрая комунистите печелят.
Учител влиза в класна стая и казва на учениците си: - Сядайте, ученици! - сяда той, качва си краката на бюрото, вади цигарка марихуана и започва да преподава урока: - И така деца, днес ще говорим за вълка... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Вълкът е много свирепо животно... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - Понякога той ловува на глутница, а понякога и сам... (Дърпа от джойнта и изпуска дима) - А през зимата... отлита на юг!!!
Мъж излязъл на балкона си и от силното слънце кихнал. Показал се съседът му от долният етаж и казал: - Наздраве, комшу! Излязал на балкона си съседа от горния етаж и попитал: - К`во пийте бе, комшу?
- Докторе, боли ме кракът. - Пробвахте ли с компреси? - Пробвах! Не помага! - А взехте ли лекарствата, които ви предписах? - Не помагат! - Е, тогава се молете... - Пробвах! Не помага!
Готин мерцедес вътре мутра с русото му гадже с бясна скорост преминават през едно село.Минаваики пред колата им застава попа на селото.Мутрата вбесено излиза от колата и смила попа от бои.Връща се обратно и вика на гаджето. -А казват, че батман бил непобедим