Двама мъже се срещнали в рая:
- Ти защо си тук - пита единият?
- Ами умрях от студ, а ти?
- Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях.
- А в хладилника провери ли?
- Не, не съм.
- Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи.
Мъж се прибира в къщи и вижда жена си да стои замечтана пред огледалото.
— Докторът ми каза, че гърдите ми са като на двайсетгодишно момиче.
— А не каза ли нещо за петдесетгодишния ти задник?
— Не, скъпи, за теб не сме говорили!