Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Най-после се осъществи мечтата на Фидел Кастро: отправил се е на пътешествие по страните из света. При това сам и без охрана, За целта се е обръснал.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Миче, що разправяш че съм дебела, моя ми каза че съм във форма. — Пено, ми той твоя е учител по математика за него идеалната форма е кълбото.
Професионални
03.10.2017
1,912 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гатанка - 3 работят,6 ги контролират,9 си пишат актив. - Що е то? - Държавни служители.
Съдебно дело. — Обвиняеми, ако си признаете честно, къде сте скрили откраднатите пари, съдът ще смекчи вашето наказание. — Господин съдия, това си е чисто изнудване.
Вълка среща Червената шапчица и я пита: - Червена шапчице, къде отиваш? - При баба, защото е болна. Нося й питка, масълце и сиренце - отговорила тя. - Добре - отвърнал вълка. Хвани се за опашката ми и аз ще те заведа. Червената шапчица се хванала и вълка я завел. Тогава тя за благодарност го целунала и той се превърнал в красив принц. Тогава вълка казал: - Червена шапчице, благодаря ти, че развали магията, но моля те пусни ми опашката, защото баба ти гледа през прозореца.
Една жена я нямало от 10 дни. Мъжът й я търси навсякъде, пуснал я за издирване в полицията. Вечерта тая се прибрала цялата проскубана и насинена. Мьжът й я пита: - Кьде беше мила, къде беше скьпа? И тя: - Ау, бе скьпииии, кат ма хванаха едни младежиииии... секс, секс... 15 дена. - Кви 15 дена ма? Неска е 10-тия... - Да бее, знам, аз дойдох да ти са обадя...
Било леденостуден зимен ден. Мъж отишъл на риба и пробил дупка в леда, но не хванал нищо. По някое време се появило момченце, пробило дупка наблизо и започнало да вади риба след риба. Накрая мъжът отишъл при момченцето. - Тук съм от шест часа и не съм хванал нито една риба. Ти дойде преди четирийсет и пет минути и хвана поне десет. Каква е тайната ти? Момченцето отвърнало: - Ябва а жиш рвеите а пло. - Извинявай, нищо не разбрах. - Ябва а жиш рвеите а пло. - Съжалявам, не разбирам нито думичка. Момченцето изплюло топка грозна кафява слуз в шепата си и казало: - Трябва да държиш червеите на топло.