Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пияни си стоят и единият вика на другия: — Да ти викам ли такси? — Викай ми както си искаш.
Разни 1,653 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Чу ли? Пешо е в болница. - Как ще е в болница? Вчера го видях. Сваляше една блондинка. - Да, обаче и жена му го е видяла също. - Ало, цирка ли е? - Да. - Трябват ли ви изроди за представление? - Да, защо? - Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи... - Добре, ще те вземем. - Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка. Бодигард отива на лекар: - Аз съм хомосексуалист, докторе! - Боже мой! А аз съм толкова несресан! -Честито! Чух, че си защитил докторска теза. Каква беше темата? -"Относно екстензията на захарозоамилозния гел". - Ей, много е завъртяно. Можеш ли да ми го обясниш по-простичко? - Абе с две думи: Как се разпъват локуми. Буря. Кораб. Остров. Един моряк се изгубва зад борда. След 10 години същият кораб минава покрай същия остров, само че този път бурята не му прощава и моряците се оказват до един на брега. Човекоядци. Моряците са вързани до казана, около тях танцуват туземците... Капитанът се вглежда и забелязва, че единият човекоядец е леко по-бял от останалите... - Джон, Джон, това ти ли си?! - О-о (смутено) - здравейте капитане!... - Джон, направи нещо!! Ще ни изядат!! - Ами... ми то да направя, ама и аз съм гладен...