Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят художник и композитор в писателското кафене, пият си питието и се отегчават до смърт. По едно време художникът казва: — Бахти скуката, ще взема да се изсера на масата… Композиторът го въздържа: — Остави ги бе, простаци, няма да те разберат…
Разни 1,488 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката проверява домашните и казвана Иванчо: - Същите грешки. Отново слаб 2! Иванчо си мърмори под носа: - Милия татко... Мюлер разбира, че в Гестапо има руски шпионин. Вика всички на разпит. - Кой е шпионин? - крещи Мюлер. - Той! - Щирлиц сочи Калтенбрунер. - Щирлиц, знаеш, че не е вярно, защо? - удивен е Калтенбрунер. "В името на прогреса на съветската идея", прошепва Щирлиц. Кошмар на сисадмин: - Вчера имах сън: свалих една мацка, заведох я у нас, сложих я на леглото и гледам - аз съм с RJ45, а тя е с коаксиал. И нямам преходник! Една много закъсала сексуално кака отива привечер в махаленския магазин да си купи хляб.На пейката пред магазина дреме един много симпатичен подпийнал младеж.Нашата го огледала хубаво,бръкнала му в гащите,охо,голямо кересте и решила да си го прибере в къщи да го изчука.Да,ама след няколко минутки затварял магазина и нашата си помислила-ще взема едно хлебче,ще го метна този симпатяга на рамо,в къщи има всичко друго.Да,ама не!В магазина се забавила около 6-7 минути и като излиза,симпатягата си бил тръгнал!Държи тя торбичката с хляб и през сълзи кълне: Господи,как може да съм толкова глупава,все едно три години не съм яла хляб!!! Прелюбодейка споделя с любовника си: - Имам си мъж да ни оправи и двамата, ама какво ли търся при теб...