Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена се гледа в огледалото и казва на мъжа си: — Скъпи, не мислиш ли, че белият цвят ме прави да изглеждам пълна? — Не мисля, че е от белия цвят, а това, че ядеш по 15 пъти на ден!
Семейни 3,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тема на дисертацията на аспирант:"Отклоняване от военна служба с методите на имитация на научна дейност". Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку! Кондолиза Райс обучава Хилари Клинтън за новата й работа, постепенно започват да си говорят по женски. Хилъри: — Знаеш ли, Конди, аз никога не знам къде е бил днес „малкия Бил“, понякога ти завиждам, че не се занимаваш със секс. Кондолиза Райс: — Нали не мислиш, че не ми се налага да се боря с някой, който да ми се натиска? Хилари: — Така ли? И как се справяш в такива случаи? — Много просто. Като почне някой много да ми се натиска и няма как да се измъкна, пускам газове, колкото се може по-шумно се изпърдявам. Хилари решила да последва мъдрия съвет. Бил вече бил в спалнята, било тъмно, когато Хилари се мушнала под одеалото. Той веднага почнал да й се натиска. Целия ден Хилари събирала газове и сега се изпърдяла яко. Бил се обърнал на другата страна, шепнейки: — Ти ли си, Конди? Седми, седми, тук е номер осем, чуваш ли ме? - Чувам те, осми. - До киното започна голямо сбиване! - Нуждаеш ли се от помощ? - Няма нужда. Ще успея да избягам и сам. Македонските четници към войводата: -Войводо, враговете са много. Ке се биеме или ке се предаваме? -Македонски четник се не предава!!! Ке бегаме!