Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Що е това русо и умно? — Кокер шпаньол!
Разни 1,401 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах...... Мъж и жена отиват на опера. По някое време мъжът пита жената: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. След малко пак: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. Не след дълго се повтаря същата история. Сега обаче се обажда възмутен господин: - Ако пуснеш още едно гълъбче, ще ти счупя гълъбарника! Хасан бил на война и в една битка ... до него гръмнала бомба и му откъснала патката... когато отишъл на доктор му обяснил : - Абе дофторе.. аз бех на война и една бомба гръмна до мен и ми откъсна патката .. дай тука нова да ми зашиеш.. Доктора го гледал умно и многозначително.. и като проверил в хладилника и му казал: - Амииии .. виж сега Хасане, човешките патки съм ги свършил и няма да получа скоро .. имам само една магарешка и една маймунска .. коя си избираш ? - аа тая на магарето мноо голема че дойде.. дай тука маймунската и те тва е ! Операцията минала успешно и след няколко месеца доктора и Хасан се срещнали случайно на улицата и доктора го попитал : - ее Хасанеее как си ... какво правиш ?? как е маймунската патка, работи ли ?? - аа ,докторе, много съм доволен ... направо страшна патка си ми зашил !! както направя дете... само да се роди и хваща гората !! "Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите" (коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев) Постъпило е предложение депутатите вече да не се заклеват с ръка на Библията, а с ръка на детектора на лъжата. (а и така да говорят от парламентарната трибуна)