Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вече няколко дена Украйна се бори самостоятелно с глобалното затопляне, не давайки на Европа Руския газ...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Що е това русо и умно? — Кокер шпаньол!
Разни
03.10.2017
1,401 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах......
Мъж и жена отиват на опера. По някое време мъжът пита жената: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. След малко пак: - Скъпа, мога ли да пусна едно гълъбче? - Пусни, скъпи. Не след дълго се повтаря същата история. Сега обаче се обажда възмутен господин: - Ако пуснеш още едно гълъбче, ще ти счупя гълъбарника!
Хасан бил на война и в една битка ... до него гръмнала бомба и му откъснала патката... когато отишъл на доктор му обяснил : - Абе дофторе.. аз бех на война и една бомба гръмна до мен и ми откъсна патката .. дай тука нова да ми зашиеш.. Доктора го гледал умно и многозначително.. и като проверил в хладилника и му казал: - Амииии .. виж сега Хасане, човешките патки съм ги свършил и няма да получа скоро .. имам само една магарешка и една маймунска .. коя си избираш ? - аа тая на магарето мноо голема че дойде.. дай тука маймунската и те тва е ! Операцията минала успешно и след няколко месеца доктора и Хасан се срещнали случайно на улицата и доктора го попитал : - ее Хасанеее как си ... какво правиш ?? как е маймунската патка, работи ли ?? - аа ,докторе, много съм доволен ... направо страшна патка си ми зашил !! както направя дете... само да се роди и хваща гората !!
"Този футболист тича и се смее. И защо се смее? Защото е толкова нисък, че тревата го гъделичка по мадурите" (коментар за бившия играч на Нафтекс Момчил Желев)
Постъпило е предложение депутатите вече да не се заклеват с ръка на Библията, а с ръка на детектора на лъжата. (а и така да говорят от парламентарната трибуна)