Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Една жена игнорирам вече два месеца, а тя все пише или звъни, не спира! — Що я игнорираш, не те ли кефи? — Мъжът й не ми се кефи!
Разни 1,470 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лягат си Раиса и Михаил Горбачови да спят. - Ех, Миша, Мишаа… ти някога сигурно не си си и мечтал да спиш с жената на председателя на СССР!… За борба с мародерството и кражбите в Ню Орлиънс е решено периодично да се възстановява подаването на ток в целия град. --- В Ню Орлиънс са завършили снимането на новия филм "Воден свят-2" Две блондинки седят на терасата и едната пита: -Абе муцо кое е по-близо: Луната или Лондон? Другата: -Абе ти толкова ли си тъпа? ! Ти можеш ли да видиш Лондон, а! ? Късно вечерта излизат двама пияни от една кръчма. Единият поглежда на горе и казва: -Я виж как е блеснало слънцето Другият -Какво слънце та това е луната! -Не, не е луната слънцето е! Така след дълго спорене от вътре излиза трети. Питат го: -Братле,да разрешиш спора, това слънцето ли е или луната?! Човекът погледнал на горе и казал: -Извинете ме,но аз не съм от тук!:-) Урок по химия. Лабораторно упражнение. Учителката пита: - И така, деца, какво получихте? Марийке? - Някаква бяла течност. - Браво, шест. А ти, Петърчо? - Моята е малко жълтеникава. - Почти си се справил, пет. А ти, Иванчо? - Нещо кафяво тука бълбука. - Двойка. Целия клас - ЗАЛЕГНИ!