Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каубойските ботуши на Чък Норис са направени от истински каубои.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Добър ден! Може ли да ми направите копие от личната карта? — А шлем и лък от шофьорската книжка не щете ли?
Разни
03.10.2017
1,720 прегледа
Следващ →
Още вицове
На Олимпиадата най-много се зарадваха нашите плувци. Всички имаха места до прозореца в самолета...
Двама се хвалят с кучетата си: - Моето куче като дойде до вратата звъни и аз му отварям. - А пък моето не звъни... - Пуф, какво глупаво куче! - ... не, просто си има собствен ключ!
Разговор между родители: - Как можа да купиш на детето нечуплива играчка! - Защо, какво лошо има? - Изпотроши ни всички врати и прозорци с нея.
Четирима приятели покерджии дискутират програмата за вечерта. -Мишо: Какво ще правим тая вечер? -Пешо: Чек -Гошо: Чек -Тошо бетва: Можем да отидем на кафе някъде? -Мишо кол-ва, Пешо кол-ва, Гошо рейзва: Можем да отидем да пием бира?! -Тошо, Мишо и Пешо кол-ват! По-късно вечерта Мишо ри-рейзва: Я да се наскубем като копачи и да отидем на дискотека?! -Пешо и Гошо колват, Тошо фолд-ва. Не щеш ли по някое време в дискотеката наще герои на гедоре пияни свалят някакви си кифли, които им предлагат секс в кенефа. Мишо и пешо влизат All-In а тошо заебава пота и си заминава. Курвуляк за Тошо няма и 20 мин по-късно той трескаво търси в нета някой среднощен Фрийрол, за да не изостава от своите другари :)
Автобусна спирка в Русе. Народ! Яйце да хвърлиш - няма къде да падне. И сред този народ - издокарана блондинка, с обувки на висок ток. Задава се автобус - стар "Икарус". А вътре - народ! И не слизат толкова, колкото искат да се качат. В това число и блондинката. Заситнила стъпки към автобуса и успяла да стигне само до вратата. Повдигала се на пръсти и с пискливо гласче завикала: - Моля Ви, дайте още малко навътре! Моля Ви се, още по-навътре! Господине, може ли по-навътре? Моля Ви, ах, още малко, само още малко навътре... По-навътре... От автобуса се чул мъжки глас: - Няма ли кой да й го подаде целия!