Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съд.Съдията пита обвиняемия: — Защо избягахте от затвора? — Исках да се оженя… — Странни са Ви представите за свобода…
Семейни 2,818 прегледа
Следващ →

Още вицове

По случай Коледа, един младеж отишъл в един магазин, за да купи подарък за годеницата си. За да направи сполучлив избор, помолил сестра си да отиде с него. В магазина младежът купил чифт ръкавици, а сестра му си купила чифт бикини. По погрешка обаче, пакетите били разменени и годеницата получила бикините, придружени със следното писмо: "Мила моя, Изпращам ти този малък подарък, за да ти покажа, че не съм те забравил за празника. Надявам се, че ще ти хареса. Продавачката специално ми ги препоръча, дори ми показа своите такива. Каза ми, че е желателно да не се перат, а само да се продухват, защото в противен случай могат да се съберат. По най новата мода се носят с етикета навън и полу смъкнати. Надявам се, че ще те видя с тях на танците в неделя преди всеки друг. Целувам горещо това което се намира в тях. Питат радио Ереван: - Как се казва Централният затвор в Белград? - Югославски бизнес център. Вървял си Аладин из пустинята и намира една лампа. Разтъркал я и от нея излязал духа и ми казал: - Ти ме освободи от лампата Аладин. Сега за благодарност щв ти изпълня едно желание. Аладин мислил и казал: - Мии, сега има една воина в Ирак и ако може да я спреш, заштото много хора умират сега там и ми е много гадно. - Аладин, аз толкова време сам стоял в тази лампа, откъде да знам каде се намира Ирак... намисли си друго желание. Аладин мислил и каза: - Тогава искам да напражиш жена ми първа красавица. - Дай една нейна снимка да я видя! Аладин дал. Духът гледал, гледал и рекъл: - Та къде казваш се намира Ирак? "Моля ви да не рисувате голи жени по стените. Целият се изпонатроших." Събрали се Американеца, Руснака и Българина и започнали да си говорят кой е по-по-най. Американеца казал: - При нас е такава демокрация, че мога да напсувам президента в очите. Руснака казал: - Абе аз мога да отидапна Червения площад и да се изпикая срещу мавзолея на Ленин. Българина се замислил и рекъл: - Пък в нашето село има един вуйко Ваньо като го надърви 50 врабчета кацат на оная му работа. Американеца и Руснака се смутили и решили да се поправят. Американеца се извъртял, като казал: - Абе аз не че ще напсувам президента, но чрез медиите мога да му дръпна една критика. Руснака се поправил: - Абе аз не, че не мога да пикая на Червения площад срещу мавзолея на Ленин! Мога, ама в гащите си! Тога Българинът казал: - Ами и аз излъгах, той вуйко Ваньо като го надърви не 50, ами 49 врабчета му кацат на оная работа, последното 50-то не го броим, щото каца на един крак, а вторият му е във въздуха.