Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, а ти бил ли си с много жени? — Не. Ти пък… всеки път само с по една.
Разни 1,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

На среща между военни си говорят български и американски генерали. Българският: - Нашите войници, всеки ден получават по 2000 калории. Ни повече ни по-малко, по устав. Американският: - А нашите пък, получават по 4000. Българският: - Лъжеш, не може войникът да изяде за един ден два чувала цвекло. - Има ли хапчета против глад? - Да, но са много големи. - Нищо, как се наричат? - Кюфтета. - Каква е разликата межу една блондинка и една телефонна кабина? - Телефонният разговор струва 5 стотинки! Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли? Жена казва на мъжа си: - Скъпи пусни ме на море моля те. Искам да отида ей така самичка и да се отпусна - обещавам че през цялото време ще си мисля за теб! - Не може ли да си стоиш тук до мен и да си мислиш за морето? Не е ли едно и също?