Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дай флумастер. Трябва да си оцветя пръста. - Защо? - На гости отивам, чорапът ми е скъсан.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Скъпи, а ти бил ли си с много жени? — Не. Ти пък… всеки път само с по една.
Разни
03.10.2017
1,834 прегледа
Следващ →
Още вицове
На среща между военни си говорят български и американски генерали. Българският: - Нашите войници, всеки ден получават по 2000 калории. Ни повече ни по-малко, по устав. Американският: - А нашите пък, получават по 4000. Българският: - Лъжеш, не може войникът да изяде за един ден два чувала цвекло.
- Има ли хапчета против глад? - Да, но са много големи. - Нищо, как се наричат? - Кюфтета.
- Каква е разликата межу една блондинка и една телефонна кабина? - Телефонният разговор струва 5 стотинки!
Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?
Жена казва на мъжа си: - Скъпи пусни ме на море моля те. Искам да отида ей така самичка и да се отпусна - обещавам че през цялото време ще си мисля за теб! - Не може ли да си стоиш тук до мен и да си мислиш за морето? Не е ли едно и също?