Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Жена ми е ангел! — Евала, а моята е още жива…
Семейни 3,489 прегледа
Следващ →

Още вицове

Самотата е хубаво нещо. Ако има на кого да кажеш, че самотата е хубаво нещо... - Никак не ми върви! Спечелих кола от лотарията, която няма къде да паркирам! - Моята тъща е просто идеална, има само един недостатък. - Какъв? - Диша! Две блондинки разговарят и едната казва: - Муцка, да знаеш днес какво ми се случи - заседнах в асансьора и стоях там 3 часа! - А ти да знаеш на мен какво ми се случи... Ескалаторът в мола спря и стоях там цял ден!!! Когато дъщеря ми беше много малка ние с татко й й задаахме разни детски гатанки, но тя все неможеше да ги отгатне. И един ден за пореден път се убедих в детската оригиналност. Пак се шегувахме с нея и се смеехме, но тя като че ли се беше ядосала от това все да не може да отгатне. Тогава каза: - Сега аз ще казвам: Мъничко, червеничко - невидимо! Що е то? С баща й веднага заизброявахме всичко възожно червено, а тя само стоеше пред нас и много доволна не сваляше усмивка от лицето си. Тогава си признахме, че незнаем отговора, а тя гордо заяви: - Е, как незаете? Това е домат скрит зад ъгъла! И до днес си го припомняме и се радваме, а на тези които зададем гатанката немогат да позаят.