Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бабо, защо са ти толкова големи очите? — За да виждам по-добре, внучко. — Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? — За да чувам по-добре, внучко. — Бабо, а защо ти е толкова голям носът. — Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми…
Животни 3,642 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората имало мач и горските обитатели пратили стоножката за бира. Животните я чакали с часове, дни... накрая дошла. - Защо се забави толкова дълго? - Имаше табела: "Изчистете се обувките!"... По съветско време един руснак решил да се избудалка с КГБ. Звъннал от уличен автомат: - Ало, КГБ ли е? - Да. - Лошо работите, другари, лошо… След един час пак решил да си направи майтап. Пак звъннал: - Ало, КГБ ли е? Отзад някакъв здравеняк го тупа по рамото: - Да, КГБ e. Както можем, така работим… - Защо на Дейвид Бекъм са му казали да си ходи от Реал(М)? - Защото е решил да напусне професията си манекен!:) Митница. Коли, камиони и изнервени пътници... Пред митничаря стои Гарабед. - Господине, Вие не знаете ли, че е забранен вноса на кафе над 1 килограм, какъв е този 100 килограмов чувал с бразилско кафе на зърна? - Ми, той такова, г-н митничар, той е храна за канарчето - мъмри Гарабед. - Че ти къде си виждал канарче с кафе на зърна да се храни бе? - Абе аз, г-н митничар, да си направя човещината - му нося този подарък, пък то ако иска да яде... - Кажи честно, Мише, аз дебела ли съм? - Не, ти си апетитна!