Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Бабо, защо са ти толкова големи очите? — За да виждам по-добре, внучко. — Бабо, а защо са ти толкова големи ушите? — За да чувам по-добре, внучко. — Бабо, а защо ти е толкова голям носът. — Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми…
Животни 3,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

Каква е разликата между мъжа и Супермен? Мъжа ако има червено долно бельо, си го обува под панталона/дънките Един алкохолик се разбрал с жена си че няма да пие 10 дена инача тя ще го изхвърли от тях. Минали 1-2-3-4-5-6-7-8- дели 9 дена, но накрая той не издържал. Минал по обяд покрай един non-stop и се разбрал с продавача точно в 12 часа вечерта да мине с колата да отвори прозореца и продавача да му хвърли 1 бутилка водка без никой да разбира. Така и станало в 12 часа мъжът минал, продавачът хвърлил бутилката и човекът се прибрал вкъщи, изчакал жена си да заспи, завил се през глава с юргана и тайно под юргана изпил водката. На сутринта го сабудила жена му: - Аклохолик смотан как не можа 10 дена да издържиш заради мен. Не искам да те виждам повече !!! - Чакай бе жена как разбра че съм пил ? - Абе не ми говири. Снощи си обиколил 10 кръчми с юрган на главата и си питал за пиене. Преподавател към студент: - Джон, вчера Ви забелязах на територията на женското общежитие към 11 часа вечерта. Този път ще Ви се размине с десет долара глоба, но ако пак Ви видя там ще се разделите с още двайсет и пет ... - Сър, ние с Вас сме делови хора! Колко е абонамента за целия семестър? Бабичка, опитвайки се да яде в суши бар с клечки, оплете три пуловера. Доктор изписва двама луди: - Ако усетите, че другият не се е възстановил напълно, се обадете да си го приберем. Лудите се върнали в апартамента си. Преди да си легнат, единият казал: - Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Аз съм нощна лампа. Другият веднага се обадил в лудницата: - Ало, докторе, Пешо ми виси над главата и твърди, че е нощна лампа. - Ами, ти не му обръщай внимание. - Е, да, но аз не мога да спя на светло!