Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, тате, искам iPhone 5s! — Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца.
Деца 4,661 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един бавно развиващ се се връща три дни след като е отишъл да купи хляб: - Не купи ли хляб? - Ааз куупиих, аамаа гоо иизпууснаах ии доокаатоо сее наавеедаа мраавкиитее гоо иизяадаахаа. Изпит в университета. Студент излиза да говори с малко листче хартия, на което са написани няколко реда. Преподавателят: - Къде е отговорът на въпросите? - В главата ми! - А това какво е? - сочи листчето хартия. - Това не се събра... Лекар-психолог преглежда войник. Нарисувал едно кръгче и попитал: - Какво е това? - Гола жена - отговорил войникът. Докторът нарисувал квадрат и пак попитал: - А това? - Гола жена - отговорил пак войникът. Този път докторът нарисувал триъгълник и отново попитал: - А това какво е? - Гола жена - отговорил пак войникът. - Вие сте извратен - заключил докторът. - Кой, аз ли съм извратен? - попитал учеден войникът. - А кой ми рисува тезе голи жени? Има древна легенда, че някога огромен дракон родил човешко дете и го закалил в своя огън, за да порасне то смел и могъщ боец, невиждан дотогава. Този боец е легенда, защото скоро след като напуснал пещерата на дракона срещнал Чък Норис и умрял от страх. Рибар замята цял ден и не хванал нищо. Решил да хвърли последен път привечер и нещеш ли хванал малка рибка. Помислил си -То с нея и без нея все тая и я хвърлил в реката.- Седнал на земята и почнал да си събира такъмите и си мисли -Ех сега да имаше сега нещо за хапване... -и туп от небето паднала маса отрупана с гозби. Зачудил си той па си рекъл -Бе това добре, ама да имаше и нещо за пийване... - И туп от небето паднала каса бира. Тогава рибаря се плесна по челото -Че аз съм хванал златната рибка бе да се е..а в г... за! ... Оооп..оооп... - понадигнал се той.