Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Млад моряк пита боцмана: - Често ли потъват кораби като нашия? - Не, не често. Само по веднъж...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Деца
- Тате, тате, искам iPhone 5s! — Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца.
Деца
03.10.2017
4,661 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един бавно развиващ се се връща три дни след като е отишъл да купи хляб: - Не купи ли хляб? - Ааз куупиих, аамаа гоо иизпууснаах ии доокаатоо сее наавеедаа мраавкиитее гоо иизяадаахаа.
Изпит в университета. Студент излиза да говори с малко листче хартия, на което са написани няколко реда. Преподавателят: - Къде е отговорът на въпросите? - В главата ми! - А това какво е? - сочи листчето хартия. - Това не се събра...
Лекар-психолог преглежда войник. Нарисувал едно кръгче и попитал: - Какво е това? - Гола жена - отговорил войникът. Докторът нарисувал квадрат и пак попитал: - А това? - Гола жена - отговорил пак войникът. Този път докторът нарисувал триъгълник и отново попитал: - А това какво е? - Гола жена - отговорил пак войникът. - Вие сте извратен - заключил докторът. - Кой, аз ли съм извратен? - попитал учеден войникът. - А кой ми рисува тезе голи жени?
Има древна легенда, че някога огромен дракон родил човешко дете и го закалил в своя огън, за да порасне то смел и могъщ боец, невиждан дотогава. Този боец е легенда, защото скоро след като напуснал пещерата на дракона срещнал Чък Норис и умрял от страх.
Рибар замята цял ден и не хванал нищо. Решил да хвърли последен път привечер и нещеш ли хванал малка рибка. Помислил си -То с нея и без нея все тая и я хвърлил в реката.- Седнал на земята и почнал да си събира такъмите и си мисли -Ех сега да имаше сега нещо за хапване... -и туп от небето паднала маса отрупана с гозби. Зачудил си той па си рекъл -Бе това добре, ама да имаше и нещо за пийване... - И туп от небето паднала каса бира. Тогава рибаря се плесна по челото -Че аз съм хванал златната рибка бе да се е..а в г... за! ... Оооп..оооп... - понадигнал се той.