Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се кара на мъжа си: — Отново на сън изреждаше различни марки ракии! — Какво да правя, вече и на сън ли не може да поседя в кръчмата?
Семейни 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се хвали на приятелите си в кръчмата: - Най-после си намерих работа. Утре отивам. Казват, че мястото е супер, там всички били, като едно семейство. На следващият ден, същият човек влиза мрачен в кръчмата. - Кво стана, бе? - питат другите. - Кво, кво, верно са като семейство, а началникът е в ролята на тъщата.... Двама приятели си говорят: - Знаеш ли как е СПИН на сръбски? - НЕ! ! - УЗЗУ - И какво означава пък това? - позамислил се другия - Умреш да го завреш, завреш ли го умреш! ! "- Момчето, което извади меча от главата ми, ще стане крал!" Момиче с тежък махмурлук се обръща към компанията Мутра звъни на колега посреднощ по мобифона: - Тиква, скапа ми се компютъра. Излезна ми некъв син екран... - ... и после натисни ОК. - Натиснах. Тиква, тоя тука ми предлага да рестартирам компютъра. Да се съглася ли? - Не веднага. Иначе какъв авторитет ще имаш... Мъж пътувал с колата си и взел на стоп мацка. Ха тука да отбие, ха там да отбие, мацката не ще. Стигнали до разклона на пътя и мацката ще слиза. - Е, поне една целувка няма ли за благодарност? - попитал шофьора. Мацката подала глава през прозореца на колата за целувка, шофьора вдигнал стъклото, минал зад нея и ... Заминала си мацката по пътя, но наблизо един дядо си пасял козичките и видял всичко. - Колко струва тая кола, бре момче? - попитал. - Ааа, дядо, толкоз пари нямаш ти. - Абе за кола пари може да нямам, ама поне една врата ще си купя...