Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек един ден седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. Изпил го и заплатил за него точно сумата, която барманът цитирал. До тук, колкото и да е странно, все ще се преживее, но с тия точни пари… барманът започнал да се нервира. След като на няколко пъти човека плащал ама съвсем точна сума, барманът не издържал и го попитал: — Абе к’ъв cи ти, бе? Не стига, че си водиш в заведението и щрауса и котката ами и на ‘сичкото отгоре 10 стотинки бакшиш не остави поне веднъж… — Офф – въздъхнал човекът – наскоро хванах златната рибка. Сторило му се на бармана, че нещо няма връзка, но като чул за златната рибка и се оживил: — И к’во си поръча? — Ами не виждаш ли – дългокрако пиленце, с мокро котенце и всичко да ми е точно…
Разни 1,842 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кажете, как се побърка вашата жена? - Пътешествахме из планини, където имаше прекрасно ехо. Но жената беше свикнала, че последната дума е все нейна... Дълго е , твърдо е и обикновенно е бяло.Обикновено има малко косми на края.Слагаш го в устата си и го разтриваш между зъбите си.Когато свършиш с него , изплюваш бяла течност от устата си. Що е то ? - Четка за зъби. Тайните служби на вражеска империалистическа сила решават да направят покушение срещу Тодор Живков. Пращат убиец - не се връща. Пращат втори - и той. Пращат най-добрия си човек. Връща се целия насинен, изподран, едва ходи - не изпълнил задачата. - Какво стана? - питат го. - Ами какво… Карах по плана - отивам на една манифестация, смесвам се с тълпата. Приближаваме се до него, аз вадя пищова… и като скочиха върху мене всичките хора от тълпата, като взеха да ме дърпат и да ме бутат… - ??? - … и всичките викат "дай на мене, дай на мене!" Един доктор отишъл на преглед при друг доктор и питал: - Ще ме прегледаш ли? - Защо? Сам не можеш ли? - Мога, ама много скъпо взимам. Онзи ден бях на плаж и казах на гаджето ми "Не трябва да ядеш преди плуване". Тя ме попита защо. "Защото си дебела"