Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве. — Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето — Не ма, виж колко желязо потъна!!
Разни 1,374 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кое е общото между задникът и сърцето. И двете могат да се спукат от любов! - Мамо, мамо! - вика разплакан Иванчо на майка си - тате ме наби два пьти! - Защо бе, моето дете? - Ведньж защото му показах бележник пълен с двойки и ведньж защото му казах, че е неговия като е бил ученик! Сър Джеймс, върл расист, ще има 50-ти рожден ден. Комитетът по честването се интересува от желанието на сър Джеймс, какви подаръци желае. Почти без да се замисли той отговаря: "Искам по пътя към замъка ми да се засадят петдесет високи дъба и на тях да виси по един обесен негър!" Събужда се той на рождения си ден, слънцето ярко и приветливо свети и от балкона на замъка си сър Джеймс вижда желанието си изпълнено! Но на най-далечния дъб негърът още помръдва! Може би, размекнат от тежестта на годините, въоръжен с личния си подарък от кралицата - златен нож за писма, сър Джеймс се затичва да освободи негъра. Стигайки под дървото обаче, той чува как през посинелите негърски устни напира: "Happy birthday to You"!... Попитали група ученици: - Кажете три неща, които харесвате в училище? - Юни, юли, август... В купе на влака пътник, облечен в мръсни и не за сезона дрехи, се обръща към добре облечен господин: - Же сюи пердю! - Добре, на всеки може да се случи! Дори и на мен… - Ву не м’антандр па! Же сюи пердю! - Хайде стига! Аз също, но не искам целия вагон да разбере! В ъгъла седи старица. Чула какво си говорят и казала: - Този е французин. Казва, че се е изгубил. Господинът: - Ааааа, а аз реших, че е нещо сериозно. Помислих си, че е изял нещо развалено…