Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: — Какво искаш ти, бе? — Да пия! – отвърнал човекът. — Ами пий бе, що се биеш?!
Разни 1,785 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ловджия отива на лов. Изскача заек. Вдига пушката и гърми. Заека избягал и ловджията хукнал да го гони. По едно време гледа един човек си копае нивата.- Да си видял един заек да бяга? Човека се понадигнал, поогледал ловджията, и му отговорил: - Да, ей сега мина един мъжки заек. - Ама ти как разбра, че е мъжки? - Ами щото каза, че ще го хванеш, ама за оная работа... Мерцедес се блъснал във валяк. Дошъл катаджията при шофьора на валяка и му каза: - Разказвай сега: как го изпревари, как го засече! Мъжа: - Скъпа, искаш ли да откъсна цвете от Луната за теб? Жената: - Никакви такива! Днес ще си седиш вкъщи! В психиатрична клиника: - Аз съм пратеник на Бога! От съседната стая се чува: - Не го слушайте, не съм го пращал аз! Полет от Париж за София, пътниците спокойно пийвали питиета, когато самолетът започнал да пада. Настанала паника, всички са разтичали, и се вайкали, само Иванчо седял спокоен, пийвал си и гледал през илюминатора. - Иване как може да си такъв спокоен, самолета пада- провикнала се в ухото му Мария - Е, и... - отегчено отвърнал Иван - Как е, и, ами ще падне и ще се разбие на хиляди парчета, погледни на каква височина сме. - Да пада,... да не е на баща ми, кво ми дреме за някакъв самолет.