Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама музиканти обсъждат свой колега: — Чу ли, че Петров изнесъл концерт за гладуващите в Африка? — Добре е направил. Нека разберат, че има неща по-страшни от глада.
Професионални 3,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младо момиче минава покрай мъж, който се опитва да я заговори: - Прощавайте, девойче... - Вече не съм девойче. - А как те викат? - Не ме викат, аз сама си идвам. - А може ли за минутка...? - А ще успеете ли за минутка? - За минуткааа..., горе-долу. - А, за "горе-долу" си имам мъж. "Докторе, кога най-после ще ме изпишете? - попита евтиното лекарство. Свекърва метяла на двора с дълга метла и минавайки покрай прозореца на снахата доловила прекрасен аромат. Опитвайки се да остане незабелязана, тя подала нос. Снахата забелязала интереса, приближила се до прозореца и казала: - Яхния мамо, яхния. - Да я яхне майка ти! На сватбарска трапеза седнал и селския поп. Минали край масите момците - с ведрата вино и ракия да разливат. И го попитали: - Какво ще пиеш, дядо попе: вино или ракия? - И бира! - отвърнал попът. Една жена се оплаква на лекаря си, че мъжът и вече е съвсем безучастен в леглото. Лекарят и дал шишенце хапчета и казал да слага по едно в питието му преди лягане и всичко ще се оправи. Вечерта жената сложила едно хапче в питието на съпруга си, въпреки че не и се вярвало много, че ще има ефект. Но за първи път от много години тази нощ се любили. На сутринта жената сложила две хапчета в кафето на мъжа си и вечерта била наистина прекрасна. На другия ден тя си казала: "Какво пък толкова да му мисля?!" И изсипала цялото шишенце. След няколко дни лекарят се обадил да провери какво е положението. Синът вдигнал телефона. Лекарят попитал как са, а момчето отговорило: - Мама е мъртва. Сестра ми е бременна. Мен ме боли задникът, а татко е навън в градината и гони кучето...