Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
При търговец на кучета идва човек: — Кучето, което ми продадохте преди седмица умря! — Странно, при мен никога не е правило така.
Животни 3,613 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата! От личния дневник на студент: "Опитвайки се да уча за изпит, всеки път с изненада установявам, че лекциите в тетрадката ми ги е записвал някакъв лекар.Пиян. С лява ръка. Вероятно бягайки..." В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а?" и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:<BR>- Вие сте грозна!<BR>Никаква реакция от страна на жената..<BR>- Вие сте много грозна!!<BR>Пак нищо.<BR>- Вие сте умопомрачително грозна!!!<BR>- Пък вие сте пиян - извикала жената.<BR>- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие.... Върха на "оптимизма" е да кажеш, че доклада с критика срещу корупцията и организираната престпност е стъпка в правилната посока. Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто английски деца! Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто красиви френски момичета! Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!