Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
-Тате, откъде си сигурен, че на баба влакът ще мине по тази линия? -Не се офлянквай, ами развинтвай, развинтвай!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
При търговец на кучета идва човек: — Кучето, което ми продадохте преди седмица умря! — Странно, при мен никога не е правило така.
Животни
03.10.2017
3,613 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви мъж по пустинята. Допило му се вода, вдигнал глава нагоре и казал: - Господи, как ми се пие вода... Изведнъж небето се разтваря и пред него пада една лопата. Отгоре се чува глас: - Копай! Човекът покопал малко и намерил вода. Напил се той и казал: - Господи вече не съм жаден. Глас отгоре: - Върни лопатата! Върви мъжът нататък. Огладнял и казал: - Господи, колко съм гладен. Отгоре пада лопата и гласът казва: - Копай! Копал малко човекът и намерил храна. Хапнал и казал: - Наядох се! Глас отгоре: - Върни лопатата! Продължил човекът да върви и го ударил нагонът. Казал: - Господи, как ми се чука! Отгоре пада лопата и отново се чува гласът: - Копай! Почнал той да копае, копал час, копал два, след пет часа копане се изправил и казал: - Егати, как си го начуках... Отгоре се чува: - Върни лопатата!
От личния дневник на студент: "Опитвайки се да уча за изпит, всеки път с изненада установявам, че лекциите в тетрадката ми ги е записвал някакъв лекар.Пиян. С лява ръка. Вероятно бягайки..."
В един автобус влиза един пиян. Той се оглежда с поглед тип "вий мене уважавате ли ма, а?" и най-накрая погледът му се спрял на една жена. Пияният се провикнал:<BR>- Вие сте грозна!<BR>Никаква реакция от страна на жената..<BR>- Вие сте много грозна!!<BR>Пак нищо.<BR>- Вие сте умопомрачително грозна!!!<BR>- Пък вие сте пиян - извикала жената.<BR>- Е да, ма аз ш’ изтрезнея пък вие....
Върха на "оптимизма" е да кажеш, че доклада с критика срещу корупцията и организираната престпност е стъпка в правилната посока.
Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто английски деца! Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ги раздам на сто красиви френски момичета! Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил: - Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!