Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат радио Ереван: - Може ли една секретарка да забременее докато пие кафе? - Зависи на какво е седнала.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Решил съм да се самоубия. — Ама как бе, защо? — Животът ми е скучен. — И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли?
Разни
03.10.2017
2,367 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ощи ми разпраяй Ганке, как Манол ти ‘зниверил. Ужким мяза кату смахнат, па какъф мръсник йе бил! С Донка, дету е дибела! У лице кът мастодонт! (Или яс съм хухавела или той е идиот!) Тя мириши на кокошки. И на лук и на оцеть! (Мъжовите нямат прошка ни отзаде, ни утпрет!) А ма! Толкуз ли си проста, ти си патка да търпиш. Я да идиш да си легниш с някуй готен селски пич! Утначалу ша ти пука, мижаш, лягаш и мъльчиш! После мой да ти хареше. И отново ша въриш. Струва ли си да затриваш толькуз женскъ красута, зарад някуй си пикливец! Стига де.(Нидей рива!) Тъй напук ша им са туряш. А Манол ши гу кълнеш. Мъж ъм! Фсе е прекатурен. (ма куга ша разбиреш) Ся ви’нага успукой са. Ша та водя да купайм. После ша му върниш двойну. И с Марин и със Иван.
Има и такива девойки, които пишат над леглото си две букви: "А" и "О"! За да не си забравят репликите!...
Малко момиче случайно вижда баща си, който излиза от ваната. Веднага тича при майка си и пита: - Мамо, мамо, видях татко гол, какво е онова нещо между краката му? - Е, дъще, това е на баща ти онази работа....ако не беше тя, то и теб нямаше да те има тук, /замисля се/, а и мен за съжаление, също...
Монголец разправя на чуждестранен турист: - Знаеш ли, че ние - монголците - сме на второ място в света по употреба на месо? - Така ли? А кой е на първо? - Вълците.
На 100-ния етаж на един небостъргач имало детска градина. Един ден станал пожар. Понеже нямяло как да евакуират децата, решили пожарникарите да разспънат отдолу един чаршав, а от горе да им изхвърлят децата. И така хвърлили едно бяло дете, хванали го с чаршафа и го пуснали да си ходи. Хвърляли второ, трето. По едно време хвърлили едно негърче, но пожарникарите дръпнали чаршафа и то се разпльоскало на земята. Продължили да хвърлят бели. Добрите пожарникари ги хващали с белия чаршаф и ги пускали да си ходят. По едно време пак хвърлили едно негърче. Отдолу пак дръпнали чаршафа и то се размазало на земята. Тогава един от пожарникарите ядосано извикал от долу. - Ей вие там горе, тия изгорелите изобщо не ми ги хвърляйте.