Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Решил съм да се самоубия. — Ама как бе, защо? — Животът ми е скучен. — И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли?
Разни 2,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ощи ми разпраяй Ганке, как Манол ти ‘зниверил. Ужким мяза кату смахнат, па какъф мръсник йе бил! С Донка, дету е дибела! У лице кът мастодонт! (Или яс съм хухавела или той е идиот!) Тя мириши на кокошки. И на лук и на оцеть! (Мъжовите нямат прошка ни отзаде, ни утпрет!) А ма! Толкуз ли си проста, ти си патка да търпиш. Я да идиш да си легниш с някуй готен селски пич! Утначалу ша ти пука, мижаш, лягаш и мъльчиш! После мой да ти хареше. И отново ша въриш. Струва ли си да затриваш толькуз женскъ красута, зарад някуй си пикливец! Стига де.(Нидей рива!) Тъй напук ша им са туряш. А Манол ши гу кълнеш. Мъж ъм! Фсе е прекатурен. (ма куга ша разбиреш) Ся ви’нага успукой са. Ша та водя да купайм. После ша му върниш двойну. И с Марин и със Иван. Има и такива девойки, които пишат над леглото си две букви: "А" и "О"! За да не си забравят репликите!... Малко момиче случайно вижда баща си, който излиза от ваната. Веднага тича при майка си и пита: - Мамо, мамо, видях татко гол, какво е онова нещо между краката му? - Е, дъще, това е на баща ти онази работа....ако не беше тя, то и теб нямаше да те има тук, /замисля се/, а и мен за съжаление, също... Монголец разправя на чуждестранен турист: - Знаеш ли, че ние - монголците - сме на второ място в света по употреба на месо? - Така ли? А кой е на първо? - Вълците. На 100-ния етаж на един небостъргач имало детска градина. Един ден станал пожар. Понеже нямяло как да евакуират децата, решили пожарникарите да разспънат отдолу един чаршав, а от горе да им изхвърлят децата. И така хвърлили едно бяло дете, хванали го с чаршафа и го пуснали да си ходи. Хвърляли второ, трето. По едно време хвърлили едно негърче, но пожарникарите дръпнали чаршафа и то се разпльоскало на земята. Продължили да хвърлят бели. Добрите пожарникари ги хващали с белия чаршаф и ги пускали да си ходят. По едно време пак хвърлили едно негърче. Отдолу пак дръпнали чаршафа и то се размазало на земята. Тогава един от пожарникарите ядосано извикал от долу. - Ей вие там горе, тия изгорелите изобщо не ми ги хвърляйте.