Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор между борци на "Славейков": - Пуснали са "Граф Монте Кристо". - Ми що да не го пуснат?! Пуснаха Карамански, пуснаха Барона, защо да не пуснат и Граф Монте Кристо?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Питат радио Ереван кога Бойко Борисов ще се пенсионира? -Когато всяко дете си има собствена детска градина.
Радио Ереван
03.10.2017
3,415 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хакер отива на гости при свой приятел и гледа - оня си пере подложката за мишка.<BR>- Абе, к’во става, защо я переш?<BR>- Ми качих си Windows 2000 и мишката ми се скъса да повръща...
Мъж скача от самолет, но парашутът му не се отваря. Отчаян той почнал да се моли: "Дано долу да има море или поне копа сено!" Изведнъж покрай него в обратна посока прелита някакъв човек. Парашутистът го пита: - Ей, човече! Има ли долу море или сено? - Не знам аз съм от барутния завод - отговаря другият.
Един доктор отишъл на преглед при друг доктор и питал: - Ще ме прегледаш ли? - Защо? Сам не можеш ли? - Мога, ама много скъпо взимам.
Мъж отива при любовницата си, но асансьорът не работел, а тя живеела на 17-ия етаж. Първите четири етажа мъжът изкачил на крилете на любовта. На 6-ия етаж изтрил потта от челото си и засмукал "Валидол". На 11-ия етаж обаче седнал на стълбите и си помислил: "Господи, дано не си е вкъщи!"
- Не мислиш ли, че е време да се хванем за работа? — Отпусни се, днес е неделя! — Днес е понеделник! — Отпусни се, днес е понеделник!