Кой най-много се грижи за демокрацията в България?
Разбира се, Държавна сигурност. Нейни сътрудници на практика участват във всички партии.
(очаквайте отварянето на досиетата :-)
Двама пияници се срещат:
— Здрасти! Как посрещна Нова година?
— Ужасно: като подарък, събудих се под елхата.
— Че какво лошо – както винаги, на теб ти е традиция станало.
— Да, но не насред гората.