Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българин и американец са в тоалетната по малка работа. Българинът приключил, закопчал си ципа и тръгнал да излиза. Американецът се обадил след него: — У нас след тоалетната се мият ръцете. — У нас не си пикаме по ръцете.
Разни 2,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ще си татуирам на лявата буза едно джудже с лопата и на дясната буза едно джудже с лопата и като ходя -...тея само ще фърлят. Между двама мениджъри: - Разбрах някои неща. Не е задължително винаги да се пие хубаво вино. На обед може да се пийне и обикновено вино, за тридесет лева... Едно ескимосче пита дядо си: - Дядо, има ли бели жени? - Да има. - Ааааа дядо, има ли черни жени? - Да има. - А дядо дядо има ли на половина черни, на половина бели жени? - Еее няма. - Мамка му, пак съм се чукал с пингвин. Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: - Кой ми е ял от супичката? - Кой ми е нахапал хлебчето? - Кой ми е пипал лъжичката? И т.н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: - Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме. - Ало, това офиса на Ливърпул ли е? - Да, кажете... - Искам да стана треньор на отбора! - Вие луд ли сте? - Да! Други изисквания...