Партизанин разказва на пионерчета бойните си спомени:
- Гледам напред - бре, ебало си мамата! Поглеждам наляво - ебало си мамата! Поглеждам надясно - ебало си мамата! Гледам назад - малей, и там си ебало мамата!
- Бре, каква памет! - чудят се пионерчетата.
- Ще се ожениш ли за мен, скъпи?
— Ами виж какво, не мога, казват, че си имала твърде много мъже… — Ама не ти ли харесва как готвя?
— Ооо, много ми харесва!
— Не ти ли харесва как чистя?
— Напротив страхотно чистиш, перфектна си… при теб е чисто като в операционна.
— Не ти ли харесва как посрещам гости?
— Превъзходна си.
— Да не би да не ти е добре в леглото?
— Какво говориш, с теб съм на седмото небе.
— Е, какво си мислиш, че всичко това съм го учила задочно ли?