Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви един човек по пътя и непрекъснато си повтаря „Ай стига бе“. Насреща му върви друг човек. Гледа, слуша и накрая решил да попита защо онзи си повтаря непрекъснато „Ай стига бе“. — Остави! – отговорил първият. Дъщеря ми се омъжи за негър. — Не е толкова голяма беда. – казал вторият. – Любов. Случва се. — Да ама първото дете се роди черно. — Е, какво да се прави, по-силна черната кръв – ражда се черно дете. — Да, ама второто дете се роди бяло. — Еее… случва се и така, сега пък бялата кръв е била по-силна и се е родило бяло дете. — Да ама третото излезна черно-бяло,черно-бяло, на раета. — Ай стига бе…
Разни 1,537 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж се приближил до непозната жена и казал: - Как искам да се вмъкна в гащичките ти! - Съжалявам отвърнала та. Вътре има място само за един задник. - Не знам какво да правя! Преди две години мъжът ми отиде в Америка и сега ми пише да отида при него с двете деца. - И какво? - Ами децата сега са четири. - Какво върши за 200 лева заплата държавния чиновник? - Нищо, само пречи. - Какво е общото при избора на колата, къщата и жената? - Че като влезеш вътре, трябва да си я почувстваш, че е твоята! - Тате, а с мама как сте се запознали? - Много лесно. Отворих някакъв телефонен указател, сложих си пръста на една страница и набрах номера. - И какво? - Уцелих мама на работа. Поговорихме. Мама веднага ми хареса. И гласа й, и мисленето й, и как се изразяваше. - А как се казвала на мама работата? - Ох, дъще, отдавна беше...Впрочем, сетих се, "секс по телефона" или нещо такова...