Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всички кръщават оная си работа някак. Аз пък му викам „клюка“. Защото се носи от уста на уста.
Разни 1,521 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баща се обажда по телефона. - Тошо, написа ли домашното на сина си по математика? - Да, защо? - Дай да го препиша! Мъж влиза в спалнята с 2 аналгина и чаша вода, и ги подава на жена си. Тя: - За какво ми е този аналгин? Той: - За главоболието ти. Tя: - Ама, аз нямам главоболие! Той похотливо: - Ооооо, нямаш значи.... Конституцията навърши 18 години. Може съвсем законно да я чукат. Искам в Египет. Там е слънце, плажове и превратът почти свърши. А у нас - студ, работа, а превратът даже не е започнал! Една жена изпратила съпруга си до магазина късно вечерта. Магазинът, естествено се оказал затворен и мъжът се отбил в близкия бар. Там се запознал с очарователна жена, поговорили си, посмяли се и естествено се озовали в леглото. Събужда се съпругът към два часа през нощта, поглежда часовника и скача: - О не! Жената ще ме убие! Да ти се намира парченце тебешир? Дала му жената тебешир и той бегом се прибира вкъщи. На вратата го чака разгневената съпруга: - Къде беше? - Разбираш ли, магазинът беше затворен и аз отидох в бара, там се запознах с една жена, говорих си с нея, смяхме се и после отидохме у тях... - Не ми разправяй врели-некипели! Я си покажи ръцете! Мъжът протяга ръце напред, целите изцапани с тебешир. - Ето, видя ли? Пак си играл билярд цяла нощ!