Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка казва на приятелка: - Записах си час за педиатър! - Защо? - Искам да си направя педикюр.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Най-големият джебчия е заловен и съдията го пита: - Как успя да вземеш часовника на този човек, без той изобщо да усети нещо? - Ваша светлост, аз за такава лекция вземам по двеста долара на човек!
Професионални
03.10.2017
3,321 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо блондинките си подават главите през прозорците на колите? - За да се презаредят.
Купувач пита в магазина: - Другарю продавач, имате ли самобръсначки? - Нямаме. Купувачът си тръгва, а вторият продавач пита първия: - Защо му каза, че нямаме самобръсначки като имаме? - Егати селянина, като ми вика "другар" да ходи да се бръсне със сърпа!
Защо една блондинка се върнала адски разочарована, натъжена, също така разчорлена и размъкната от Япония? Защото чак тогава разбрала, че 17-инчовият SONY е телевизор!
Един пиян мъж се връща от бара и пада в един трап. Опитва се да излезе но неможе и казва: -Ако до 1 час не се измъкна, вече си тръгвам. Накрая дошли хора, помогнали му и пияницата си тръгнал. По пътя към дома се блъскал във всеки уличен стълб. Срещнал своя съседка и я запитал: -Лельо Гинче, можеш ли още до броиш ма? -Мога Пешо, що? -Колко цицини има на главата ми? -15 -Аха,Още 3 стълба и съм си у нас Стигнал до къщата и почнал да вика на жена си. Тя се показала и казала: -Какво искаш бе, идиот!? -Ключ ли нямаш? -Ключ имам, дупка нямам.
Преведоха Библията на ескимоски език. В тяхната библия не се казва Исус Христос, а Исус Ескимос.