Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Яж, сине, хляб! — Ама аз не обичам хляб. — Яж, и ще станеш голям и силен. — А защо? — За да може да си заработиш хляба. — Но аз не обичам хляб.
Семейни 2,906 прегледа
Следващ →

Още вицове

Оригиналното заглавие на филма "Пришълецът срещу Хищникът" е било "Пришълецът и Хищникът срещу Бойко Борисов". Филмът обаче трябвало да се направи наново, защото кой ще плати 5 лева, за да гледа филм дълъг 3 минути? На еди-коя си дата, патрулирайки в участъка си, сержант Иванов забелязал в тълпата опасен престъпник-рецидивист. За да го задържи, на сержантът му се наложило да използва огнестрелното си оръжие. Въпреки това, в списъкът на убитите и ранените престъпникът не беше открит... Разговор в театъра: - Тази вечер имаме много слабо посещение. - Къде има повече хора? В партера или на балкона? - На сцената са най-много. Женската горила в един зоопарк се разгонила, но нямало мъжкар да я оправи и станала много раздразнителна, какво ли не опитали от управата. Накрая един от пазачите се сетил за бай Иван, известен с това че не прощава на нищо от женски род а и се славел като надарен любовник... поканили го -Бай Иване за 500 лева ще наебеш ли женската горила, че се е разгонила нещо? Бай Иван я погледнал, почесал се, засумтял нещо: -Хмм, момчета, ще я оправя бе що да не я оправя, ама аиде след две седмици като зема пенсията, че сега нещо съм се охарчил и нямам 500 лева в мен. Една блондинка в аптеката: - Добър ден, да имате нещо против главоболие? - Да, мога да ви дам Аналгин. - А, нещо за през устата... Оралгин да имате...?