Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Царят разговаря с Джордж Сорос във Вашингтон на четири очи. — Ех, защо не слушах майка си като малък… – заоплаквал се Симеон Сакскобургготски. — И какво ви съветваше майка ви, попитал световният финансов спекулант. — Нали ви казах – не я слушах.
Политически 3,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечти - това е когато мислиш, че ще бъде по-добре, отколкото ще бъде. Носталгия - това е когато мислиш, че е било по-добре, отколкото е било. Реалност - това е когато е такова, каквото е. А щастие - това е когато не мислиш, какво е било, какво е, и какво ще бъде. Селяните губят, ако карат воловете си да теглят тежки коли, защото те се уморяват и дават по-малко мляко. Всяка година кравата си има по едно теле, благодарение на бика, който е крава без виме. Изкуственото осеменяване е когато ветеринарят замества бика. Между летящите млекопитаещи ще споменем прилепа и стюардесата. Таралежите и лястовиците помагат на градинаря при изяждането на насекомите. Охлювът е едновременно и мъжки и женски, но не може да се възползва от това. Кукувицата е птица, която снася своите яйца в чужди гнезда и обратно. Много грижи ни създава шимпанзето - не яде и изглежда страшно се отегчава. Явно му липсва другар. Какво да правим до вашето завръщане? (писмо на пазача на зоологическа градина до директора й) - Тате, учителката по математика те вика. - Какво се е случило? - Тя ме пита: "Колко е 9*7?", а аз й казвам:"63", тя пита: "А 7*9?", а аз: - Същия х@й е... - Наистина, същото е - чуди се бащата, - Добре, ще отида. На следващия ден синът пита: - Тате, а ти в училището ходи ли? - Още не съм. - Като отидеш, отиди и до учителя по физкултура. - Защо? - Имахме час, той ме накара да си вдигна вдясната ръка, вдигнах. После лявата, вдигнах я, после ме накара да си вдигна десния крака, аз го вдигнах. А сега, казва, вдигни левия. А аз му отговоря: " А на х@я ли си да стоя?" - Наистина, - казва бащата, - добре, ще отида. На следващия ден синът пак пита: - Тате, ти в училище беше ли? - Още не. - Не отивай, изключиха ме. - Защо? - Викнаха ме при директора, влизам при него, а там седят учителката по математика, учителя по физкултура и учителката по география. - А учителката за по география за чий х@й е дошла? - Аз попитах същото! Отмъщението е ястие, което се сервира най-добре студено. Момче и момиче мълчаливо се разхождат. - За какво мислиш? - пита изведнъж момичето. - За същото - отговаря стреснато момчето. - Мръсник!