Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Снощи съм спал като пън - събудих се в камината!
Разни 1,937 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница се връща мъртво пиян и жена му му вдига скандала веднага. Той й казва: - Стига бе, Пено да знаеш к’во открих, утре ще ти покажа. На сутринта се събудил пияницата и жена му нетърпеливо го пита какво е открил. - Представи си само - нова кръчма! - Ало, вие ли продавате пиано? - Да, но има едно условие. - Какво? - Пианото трябва да се изнесе така, че жената и дъщерята да не забележат. Милионер си купува замък и пита продавача: - Чувал съм, че тук има призраци. Вярно ли е? - Глупости! Не съм виждал призраци в този замък, макар че живея в него от 300 години. - Докторе, вашата ябълкова диета за отслабване не ми помага! - А вие ябълките миете ли ги? - Да. - Опитайте да не ги миете. Един пияница, прибирайки се в къщи през нощта паднал в една яма и не могъл да излезе. Сутринта хора го видели да лежи в ямата и го попитали загрижени: - Как си бе човек, удари ли се, някъде боли ли те? А пияният отговаря: - Гра-а-а... Пак го питали: - Какво казваш, удари ли се, боли ли те нещо? - Гра-а-а... В този момент минава друг пияница с бутилка в ръка и спира край ямата: - Охо, колега, добре си се подредил, я удари една глътка. - и му подава шишето. Този в ямата удря една голяма глътка и започва: - Гра-адил Илия кили-ия...