Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. — Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? — Как така, ма? — Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. — Ми тя нали можеше да плува? — Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.
Блондинки 3,039 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж се прибира касно и бая подпийнал. Жена му оваря вратата и държи в ръката си точилка и видимо ядосана, а той.. - Е те тва е жена - и баница е готова да ми направи.. В оръжеен магазин: - Каква система предпочитате? - Не знам точно... Нещо за пет, шест човека. Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се: - Аз съм психолог. - Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта. - Ама аз съм психолог, не врачка! - Абе сто кинта са това, я опитай. - Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Значи сега си спомняш колко хубаво ти е било. - Браво! Позна! Ето ти стотачка. - Щом ти е било хубаво, значи си бил със жена. И сега си мислиш за нея. - Точно така! Ето ти още стотачка. - Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома. - Правилно, ето ти още сто лева... - Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата. - Ха! Ето ти хилядарка! - Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл? - Това не е мисъл, а идея! За разлика от принца на бял кон, хората са виждали НЛО и снежния човек! - Готов ли си за сесията? - Да, купих си химикалка.