Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо спиш със съседката от първия етаж? — Защото от нейния балкон най-лесно се скача!
Семейни 3,108 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки обядват в ресторант. След обяда си тръгват и едната пита: - Скъпа, да ти се намира "Тик - Так"? - Ама разбира се, муцка - два без петнайсет... Късно през нощта звъни телефон. Жена вдига слушалката: - Скъпа, аз съм. Прибирам се. Не закъснях ли много? - Не, скъпи. - А може ли да доведа няколко приятели? - Да, скъпи. - Ние ще поседим, ще пийнем... - Разбира се, скъпи. - ... Извинете, сигурно съм сбъркал номера... Един чукча се помолил на един пилот на самолет на да го откара до неговото село. Пилотът се съгласил, но го предупредил, че там няма летище и ще трябва да скочи от 150 м височина. Когато наближат селото, пилотът извикал: - 150 м! Скачай! Чукчата скочил, а помощник-пилотът попитал: - Защо го излъга? Та ние сме на 1550 м! Главният пилот отговорил: - Предният път пак качих така един, само че той като скочи, 15 се качиха на неговото място - после цял ден ги карах по селата. - Защо жените толкова обичат да се омъжват за военни? - Защото могат да готвят, да шият, да оправят леглото, имат добро здраве и са свикнали да изпълняват команди. - Санитар, къде ме карате? - В моргата. - Но аз още не съм умрял! - Е, ние още не сме стигнали...