Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо пита татко си: - Тате, защо всички мои приятели са 6-ти клас, а аз съм още в трети? - Я не ме занимвай с глупости, ми сипи да пием по още една ракия!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Шопска максима: — Работата и у сутиен да ми я турат, па нема да я пипнем!
Разни
03.10.2017
1,560 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си двама приятели: - С кои ти е по-хубаво - с блондинки или с брюнетки? - Ако не трябва да се говори, то с блондинки.
Мъж и жена излизат известно време заедно. Когато стигнали до секс, жената казала на мъжа, че иска да му каже нещо: - Скъпи, аз от кръста нагоре съм като новородено. - Не се притеснявай - казал той. - Аз от кръста надолу съм като новородено. Жената си съблякла блузата и наистина - гърди почти нямала. Мъжът си събул панталона и извадил огромен член. - Какво е това? - възкликнала жената. - Нали каза, че си като новородено? - Ами то си е така - 51 см. и 3,5 кг - отвърнал й той.
- Иванчо, защо баща ти днес беше в училището? - Госпожата го извика, за да се оплаче от поведението ми. - И какво стана? - Сега вика майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми.
Дребничък мъж се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник. Любовникът става от леглото и се оказва същински великан - два метра висок, метър широк. Дребосъкът, вадейки пистолет извикал: - Добре е, че сте толкова голям, че съм забравил очилата в работата.
Отива пациент при един доктор и докторът, след като изслушал оплакванията му от болки в кръста, го накарал да си свали панталона. Хванал едната му топка и я намазал с някакво червеникаво лекарство. Написал му рецепта и го пратил при друг доктор. Другият доктор прочел предписанията на първия и пак накарал пациента да си свали панталона. Взел другата топка и я намазал с някакво зеленикаво лекарство. Написал и той рецепта и казал на пациента да се върне при първия лекар. Излязъл пациента, но нещо му се сторила съмнителна тази работа. Отворил писанията на докторите и какво да види: в първата рецепта пишело "Христос возкресе!", а във втората "Воистина возкресе!"