Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две крави си говорят: — Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат. — Я се разкарай с твоята идиотска теория на заговора! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.
Животни 3,483 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жена ти разправя,че щял си да й купиш за 8-ми март ново палто. - Нека си разправя... Секретарката кандидатства за работа. От събеседването с нея се разбира, че машинописните й умения се свеждат до чукане с един пръст, стенография на владее, а от деловодство си няма и представа. Комисията е изумена: -Тогава какви достойнства имате? -Никога не забременявам... Във влака от Бургас се возят двама човека. Запознават се. - Аз съм психолог. - Аз съм мутра. Абе ти щом си психолог, можеш ли да познаеш, за какво си мисля. За всяко познаване ще ти давам по 100 долара. - Ама аз съм психолог, а не ясновидец... - 100 долара бе, брато. Хайде напъни се малко! - Ами ти идваш от Бургас, сигурно си бил там на почивка. Значи си мислиш, колко добре си си починал... - Супер, на ти 100 долара. Давай нататък! - Щом си бил на почивка, сигурно си водил и жена. Сега мислиш за нея... - Браво, на ти още 100 долара! Продължавай! - Сигурно не ти се прибира вкъщи... - Още 100... - А щом не ти се прибира, сигурно там е жена ти... - Още 100... - И сега се чудиш, да я застреляш ли, или не... - Стоп, човече! На ти 1000 долара! - Що 1000 бе, кво толкова, мисъл като мисъл.... - Не, това не беше мисъл, това беше идея... Eдна жена в улегнала възраст отива на пластичен хирург и казва: - Докторе, ако може да скрием малко тези бръчки. - Няма проблем. Докторат й сложил винт на челото скрито под бритона й, тя трябвало при всяка поява на бръчки да натяга винта. Така се минало известно време и жената пак отишла при доктора.... - Докторе, всичко в ОК, но има един проблем излязоха ми две големи пъпки на лицето. - Ами госпожо, ако навивате още и брадичка ще пуснете!!! Жената обидено към мъжа си: - Любопитна съм какво би направил, ако те изоставя и се оженя за друг. Няма ли да ти е мъчно? - Защо трябва да ми е мъчно за някакъв си кретен,когото въобще не познавам?