Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор с кол център: - Име и егн! Клиент: - Моето ли? Операторката: - Ако можете, кажете моето!
Професионални 3,057 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една вечер се прибирам с гаджето, качваме се автобуса - яка блъсканица. Стоим лице в лице, натиснати един в друг, нежно я погалвам по бедрото, а на лицето й никаква емоция. Почвам да се притеснявам, нещо не е наред, питам я: - Приятно ли ти е? Тя ме гледа учудено, а отстрани се чува плах женски глас: - На мен ми е приятно. По съветско време викат някакъв руснак на обяснение в КГБ: - Ти защо редовно получаваш колети и писма от Израел? - Ами по време на войната крих един евреин от немците у нас в мазето, и сега ми е много благодарен и ми праща това-онова. - Как може така бе, другарю! Да си кореспондирате с тая гадна капиталистическа страна! Вие за бъдещето си мислите ли? - Да, мисля. Сега крия един китаец. Ако не можеш да победиш някого, съюзи се с него - Защо слонът не може да кара колело? - Защото няма малък пръст за звънеца! (показва ни една изпитваща програмка на компютрите) "-Е т`ва тука, е машинка за писане на двойки!" инж. Г. Гацев, часовете по Ел. Лаборатория в ТМТ Пазарджик