Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Блондинка пристига в Бургас: - Я..морето е синьо, пък на картата пише Черно.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Извинете, господин сержант, не съм искал да превишавам скоростта, но така съм се напил, че повърнах върху скоростомера и не мога да следя скоростта…
Пиянски
03.10.2017
2,201 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новогодишно: Нова година - нови проблеми!
Една дама, млада шофьорка, спира колата на сфетофара. Светва зеленото, но колата й загасва и когато отново запалва цветът отново е червен. Това така я претeснило, че когато отново е зелено тя пак не може да запали колата и отзад започнали да бибипкат. Когато за трети път тя чака зелено, дежурният полицай идва при нея и с усмивка казва: - Това са единствените цветове, които предлагаме днес госпожо.
По ирония на съдбата остров Лесбос се намира в еГЕЙско море.
По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му: - Ха сега седни и напиши всичко дума по дума, както си беше! Написал нашия обясненията и им ги дал. - Абе, какво си написал тука, бе? - Ами всичко, както си беше- "Излизам аз от къщи за вода и като се връщам, заварвам у нас двама милицонери си варят ракия..."
Човек влиза в заведение,което цялото било в лунички./нали се сещате-онези ситни бемчици,които някои хора имат по лицето си/Та всичко било на лунички-стените ,масите,столовете,чиниите,чашите,вилиците и лъжиците,абе всичко.Дошъл сервитьора-и той на лунички.Хората в заведението също били на лунички.Сервитьора попитал нашият човек: - Какво ще желаете ,господине? - Кафе и кола.Но може ли да ви задам един въпрос? - Да ,разбира се. - Това кафене да не би да е специално за хора с лунички?`Щото гледам навсякъде има... - О,не ,не!Одеве един пиян се изсра на вентилатора.