На улицата плаче изгубено момченце. Идва полицай и го пита:
- Как се казваш?
- Като татко! - отвръща детето.
-А как се казва баща ти?
- Като ме-ее-ен! - през сълзи казало момчето.
- А как се казвате и двамата?!? - изнервено попитал полицая.
- Еднакво!!!
В първия учебен ден една учителка се запознава с първокласниците. Учителката останала учудена след като всяко дете се представило като Терминатор. Моментално докладвала за това на директора:
— Господин Директор, всички деца се мислят за Терминатор.
А Директора баааввно се извърнал към нея и със силен удар с юмрук в близкия шкаф изсъскал гневно през зъби:
— Ааззз ссъъъммм Тееррммииннааттоорраа.