Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Кой е по-умен, кучето или котката? — Котката естествено! — И защо мислиш така? -А ти някъде да си виждал десет котки в тундрата да теглят впряг с чукчи?!
Животни 3,723 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама професори си говорят след сесията: - Колега , ти колко студентки наеба за да им пищеш тройка? - Само 6 тоя път , а ти? - 30 колега , не те лъжа! - Екак го правиш тоя номер бе? - Просто късмет , случиха се повечето блондинки при мене -хем тъпи , хем ебливи! 2 часа през нощта, бар, всичко е затворено. От дупката се показва немската мишка, оглежда се - няма котка, тичка към бара, налива си бира, изпива я на екс и с всичка сила тича обратно към дупката. След минута се показва френската мишка, оглежда се - няма котка, тича към бара, налива си вино, изпива го и бяга към дупката. Мексиканската мишка - показва се, няма котка, бар, текила, дупка. Показва се руската мишка - няма котка, тича към бара, налива си 100 грама, изпива, оглежда се, няма котка, налива си втора, пие - няма котка, трета - няма котка, четвърта, пета... след петата сяда, оглежда се - все още няма котка, започва да разгрява мускулите и злобничко така си мърмори: "Ми ше го чекаме, деба маа му... Зайо Байо бил голям алкохолик. Среща той един път Кума Лиса и я гледа в едно Ferrari. - Откъде пари за тая кола бе Лисо? - Пита Зайо. - Аз да не съм алкохоличка като теб. - Казала лиса Върви и след малко гледа Кумчо Вълчо w BMW последен модел. - Откъде пари за тая кола бе Вълчо? - Пита Зайо. - Аз да не съм като теб алкохолик. - Казал вълчо След един ден Вълчо и Лица срещат Зайо с Mercedes-Benz последен модел. Питат го откъде пари за колата. А той им казал: - Върнах амбалажа! "Капитанът на Левски Елин Топузаков е пръцнал, докато е бил по голяма нужда. Първоначално той е планирал да се изходи без излишни шумове, но впоследствие е избрал да се облекчи и по традиционния прабългарски начин." Влиза един пияница в ресторант. Поръчва си няколко водки. На петата келнерът го пита: - Господине, 5 водки са малко много. Как ще се приберете вкъщи? - Еййй, момче, не се притеснявай - с кола съм.